pepe72 napisał(a):

Wbrew Królewskiemu chodzi część C. Wisła ma trybuny od A do G.
Jesteście hejterzy żałośni. Zwłaszcza po przyjściu Petera powinniście zrobić sobie kilka miesięcy przerwy.
Tak by nie wyjść na kompletnych durniów.
|
Na szczęście nie ty o tym decydujesz
