Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8466
Stary 09.07.2025, 03:22
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Wbrew Królewskiemu chodzi część C. Wisła ma trybuny od A do G.
Jesteście hejterzy żałośni. Zwłaszcza po przyjściu Petera powinniście zrobić sobie kilka miesięcy przerwy.
Tak by nie wyjść na kompletnych durniów.
Na szczęście nie ty o tym decydujesz
Odpowiedz cytując