emjot napisał(a):

cytując Lindę muszę za nim powtórzyć nie chce mi się z tobą gadać
aczkolwiek
przyjmij o wiadomości, że ci wszyscy ludzie nie chodzą na Wisłę dzięki temu co zrobił twój idol
ale WBREW TEMU
przemyśl to sobie, jeśli ogarniasz cokolwiek niz KLASK KLASK KLASK
|
Wbrew Królewskiemu chodzi część C. Wisła ma trybuny od A do G.
Jesteście hejterzy żałośni. Zwłaszcza po przyjściu Petera powinniście zrobić sobie kilka miesięcy przerwy.
Tak by nie wyjść na kompletnych durniów.