Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8462
Stary 08.07.2025, 22:52
emjot napisał(a):Wyświetl post
cytując Lindę muszę za nim powtórzyć nie chce mi się z tobą gadać
aczkolwiek

przyjmij o wiadomości, że ci wszyscy ludzie nie chodzą na Wisłę dzięki temu co zrobił twój idol

ale WBREW TEMU

przemyśl to sobie, jeśli ogarniasz cokolwiek niz KLASK KLASK KLASK
Wbrew Królewskiemu chodzi część C. Wisła ma trybuny od A do G.
Jesteście hejterzy żałośni. Zwłaszcza po przyjściu Petera powinniście zrobić sobie kilka miesięcy przerwy.
Tak by nie wyjść na kompletnych durniów.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując