Drozd napisał(a):

Ten wpis jest równie merytoryczny jak 90% przysrywów do Królewskiego, które prezentujesz ty i reszta płaczków.
Dziwnym trafem taki Moore nic sobie z tych czczych biadoleń nie robi i prawdopodobnie pojawią się kolejni, chcący działać zamiast tylko biadolić i płakać.
Kolejny merytoryczny.
Wymyśl mu jakąś ksywkę, jakiegoś padalca albo alfonsa, nie wstydź się...
|
cytując Lindę muszę za nim powtórzyć
nie chce mi się z tobą gadać
aczkolwiek
przyjmij o wiadomości, że ci wszyscy ludzie nie chodzą na Wisłę
dzięki temu co zrobił twój idol
ale
WBREW TEMU
przemyśl to sobie, jeśli ogarniasz cokolwiek niz
KLASK KLASK KLASK