Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8457
Stary 08.07.2025, 18:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ten wpis jest równie merytoryczny jak 90% przysrywów do Królewskiego, które prezentujesz ty i reszta płaczków.

Dziwnym trafem taki Moore nic sobie z tych czczych biadoleń nie robi i prawdopodobnie pojawią się kolejni, chcący działać zamiast tylko biadolić i płakać.



Kolejny merytoryczny.

Wymyśl mu jakąś ksywkę, jakiegoś padalca albo alfonsa, nie wstydź się...
cytując Lindę muszę za nim powtórzyć nie chce mi się z tobą gadać
aczkolwiek

przyjmij o wiadomości, że ci wszyscy ludzie nie chodzą na Wisłę dzięki temu co zrobił twój idol

ale WBREW TEMU

przemyśl to sobie, jeśli ogarniasz cokolwiek niz KLASK KLASK KLASK
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując