Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8455
Stary 08.07.2025, 18:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A co was to obchodzi za ile i od kogo. Za darmo i tyle.

Istotą nie jest to czy Moor akcje kupił czy dostał w prezencie. Istotą jest to, że chciał je mieć i chce być z Wisłą kojarzony, że chce jej pomóc w rozwoju. Każdy średnio rozgarnięty to rozumie.

Rozumiem rozżalenie piewców upadku Wisły, ale pojmijcie jak żenujące są te wasze biadolenia w aktualnych okolicznościach.




Szkoda tylko że ta wyjątkowa społeczność nie zawsze działa w interesie Wisły, czasem ważniejsze jest przysranie się do prezesa... czy płacze jak to jest tragicznie.

Prosty przykład. Mecz z Trnavą o awans do drugiej rundy ligi konferencji 15 000 na trybunach bo grill był ważniejszy. A przed meczem biadolenia że już po zawodach.

Na Miedzi chyba koło 7 000 ludzi było pierwszy raz na meczu. Jeżeli to nie zasługa prezesa to czyja? Tych wszystkich biadolących którzy tylko zacierają rączki żeby coś nie poszło? Teraz płacze że Rodado odejdzie i nie ma zastępcy zanim jeszcze nie odszedł Kabaret. A dzięki komu Rodado jest jeszcze u nas z kontraktem do 2027?

Najlepszą oceną pracy Królewskiego jest fakt, że takie osoby jak Moor wchodzą na nasz pokład.
absolutnie
masz rację
zawsze i we wszystkim

wszak to dzięki jarozbawwisłe ten klub powstał
i zdobył 13 tytułów MP i 5 razy PP, 1 SP, 1 Puchar Ligi

nie kłamię
naprawdę tak było

Łubudubu niech nam żyje jarozbawklubu



idze drozd już bo pieprzysz bez sensu
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując