Drozd napisał(a):

A co was to obchodzi za ile i od kogo. Za darmo i tyle.
Istotą nie jest to czy Moor akcje kupił czy dostał w prezencie. Istotą jest to, że chciał je mieć i chce być z Wisłą kojarzony, że chce jej pomóc w rozwoju. Każdy średnio rozgarnięty to rozumie.
Rozumiem rozżalenie piewców upadku Wisły, ale pojmijcie jak żenujące są te wasze biadolenia w aktualnych okolicznościach.
Szkoda tylko że ta wyjątkowa społeczność nie zawsze działa w interesie Wisły, czasem ważniejsze jest przysranie się do prezesa... czy płacze jak to jest tragicznie.
Prosty przykład. Mecz z Trnavą o awans do drugiej rundy ligi konferencji 15 000 na trybunach bo grill był ważniejszy. A przed meczem biadolenia że już po zawodach.
Na Miedzi chyba koło 7 000 ludzi było pierwszy raz na meczu. Jeżeli to nie zasługa prezesa to czyja? Tych wszystkich biadolących którzy tylko zacierają rączki żeby coś nie poszło? Teraz płacze że Rodado odejdzie i nie ma zastępcy zanim jeszcze nie odszedł Kabaret. A dzięki komu Rodado jest jeszcze u nas z kontraktem do 2027?
Najlepszą oceną pracy Królewskiego jest fakt, że takie osoby jak Moor wchodzą na nasz pokład.
|
absolutnie
masz rację
zawsze i we wszystkim
wszak to dzięki jarozbawwisłe ten klub powstał
i zdobył 13 tytułów MP i 5 razy PP, 1 SP, 1 Puchar Ligi
nie kłamię
naprawdę tak było
Łubudubu niech nam żyje jarozbawklubu
idze drozd już bo pieprzysz bez sensu