bódyń napisał(a):

|
Wejscie Moora to duza zmaian i w perspetywie 1-2 roku powinny byc widoczne efekty
|
A na czym taką opinię opierasz?
Bo w mojej ocenie to tylko myślenie życzeniowe.
Dam Ci taki przykład:
Jakby jako udziałowiec wszedł tu WK to zmiany byłyby widoczne za miesiąc od wejścia
A tu mamy czekać rok albo dwa...
A żeby już nie epatować osobą WK to wystarczy popatrzeć co się dzieje w Widzewie.