Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8442
Stary 08.07.2025, 07:21
Komplety na meczach Wisły zasługą Królewskiego? Łooo panie, pora przyjąć leki pora.

Komplety są zasługą wyjątkowej społeczności kibiców Wisły, moim zdaniem nie podobnej do żadnej innej w kraju, nawet lepszej niż jakiegoś Lecha i chyba tylko Widzewiacy mogą się z nami pod tym względem próbować równać.

Komplety są wbrew sabotażom Jarunia, choćby z dyktowaniem chorych cen biletów i karnetów.

Dawno większej bzdury tu nie czytałem.
Odpowiedz cytując