Komplety na meczach Wisły zasługą Królewskiego

? Łooo panie, pora przyjąć leki pora.
Komplety są zasługą wyjątkowej społeczności kibiców Wisły, moim zdaniem nie podobnej do żadnej innej w kraju, nawet lepszej niż jakiegoś Lecha i chyba tylko Widzewiacy mogą się z nami pod tym względem próbować równać.
Komplety są wbrew sabotażom Jarunia, choćby z dyktowaniem chorych cen biletów i karnetów.
Dawno większej bzdury tu nie czytałem.