doktor granat napisał(a):

|
Od przeszło 3 lat chyba wszyscy mamy bardzo trudny okres z jedną chwilą wielkiej radości (PP) więc skończ pier.olić bzdury, jerry.
|
A to 5 lat temu było lepiej? Kiedy jajeczko wygrało z treningiem został przybity gwóźdź do trumny. Wczoraj wieko znowu się otwarło. Dzięki temu, że Królewski nie olał klubowej misji. Reaktywował rezerwy, utrzymywał sekcje za które był przez półgłówków wyśmiewany, spowodował, że w1 lidze bywały komplety na meczach. Choćby tym, że uparł się przy grze w piłkę, a nie rąbance której nikt by nie przyszedł oglądać. To wszystko są zasługi Królewskiego. Dzięki nim taki facet jak Moor w ogóle spojrzał w naszą stronę, zainteresował się, dostrzegł potencjał. Samo to sprawi że inni też może potencjał dostrzegą i będą chcieli wspólnie coś zbudować. Za rok Wisła będzie mieć 120 lat. Ile jest takich klubów na świecie?
A tutaj na forum kibiców, powściągliwość w ocenach. Żenada.