Wyświetl pojedynczy post
OnizukaTSW
Senior Member
 
Od: 08.2014
Skąd: Alwernia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8434
Stary 07.07.2025, 19:02
Ja też bym chciał, żeby coś z tego dobrego wynikało, ale się nie napalam i nie zamierzam pompować balonika, a niektórzy już snują wielkomocarstwowe plany. Za dużo mokrych szmat w pysk, za dużo kompromitacji Królewskiego w przeszłości. I żeby była jasność, nie chodzi o samego Moora, który jest powazną personą.
Odpowiedz cytując