CMSNero napisał(a):

Mam świadomość ze mapety pokroju BCGorlice dziś nie zasną, ba niczym sekta Giertycha będą płakać miesiącami, ciężki czas nadchodzi dla was
|
Oby. Lepiej żeby Wisła wychodziła na prostą niż hejterzy mieli zabawę - nawet jeśli większość zarzutów wobec Królewskiego jest uzasadniona.