Info n/t zmian w rezerwach:
https://akademia.wislakrakow.com/pos...le-rezerw/1365
Swoją przygodę z klubem z Reymonta kończy właśnie siedmiu graczy, którzy w minionym sezonie zasilali szeregi drugiego zespołu i swoją grą przyczynili się do utrzymania w Betclic 3 Lidze.
Drużynę opuszczają:
Marcin Bartoń,
Bartłomiej Fojt,
Filip Gryglak,
Jakub Madej,
Michał Zimon,
Maciej Jania,
Radosław Wójcicki,
Munyaradzi Mwakanya,
Mateusz Stanek,
Marcin Górkiewicz
i Bartłomiej Sowa.