leszekpw napisał(a):

|
dokładnie, jak jaroo1. Zaraz mu żyłka pęknie, że coś się udaje.
|
Jaroo1 wielokrotnie pisał, że chce wygryźć Królewskiego z Wisły. A w tym temacie hejterów jest więcej więc nie bardzo jest się czemu dziwić. Pewnie jak awansujemy to zejdą na zawał
