doktor granat napisał(a):

Będą u nas ogrywać grajków, których kupią za 20 baniek euro albo funtów i nie będą się u nich łapać
|
Co by było bardzo dobrym rozwiązaniem.
Któryś z naszych przeciwników euro-pucharowych był takim klubem farmerskim i nie mam żadnego problemu by to robiono w Wiśle.
Byłaby to prosta droga do MP, bo takich graczy jakich można mieć z "odpadów za 20M" to żaden klub w Polsce nie jest w stanie kupić, a tylko czasami wypożyczyć.