leszekm napisał(a):

Moor w Liverpoolu nie wtrącał się w kwestie sportowe.On miał zwiększyć dochody klubu. U nas pewnie będzie podobnie.
To duży sukces J.Królewskiego że został akcjonariuszem naszego klubu.
Nie rozumiem tych kibiców którzy w swej nienawiści do Królewskiego nie potrafią nawet teraz dostrzec jego sukcesu.
|
Co w Wisle zmienilo sie od wczoraj, ze odtrabiasz jakikolwiek sukces? Zrobilismy w jeden dzien roczny zysk netto czy jak?