stary dziad napisał(a):

No niby tak ale słuchałem ostatnio Prezeska i mówił, że ten Antonik z Miedzi w zasadzie już był w Wiśle ale... pojawił się problem aby zapłacić kwotę odstępnego
|
Panie, jakie odstępne za Antonika? Nas niedługo odsetki od długu zabiją!