Jaroo1 napisał(a):

|
Nawet dla takich biedaków jak my, milion złotych w piłce nożnej to jest dzisiaj nic.
|
No niby tak ale słuchałem ostatnio Prezeska i mówił, że ten Antonik z Miedzi w zasadzie już był w Wiśle ale... pojawił się problem aby zapłacić kwotę odstępnego
