|
W ogólnym pojęciu ten ruch oceniam pozytywnie. Jak już słusznie napisaliście powyżej - pierwszy raz od niepamiętnych czasów - do Wisły wchodzi ktoś kogo nie trzeba na zapalenie płuc szukać w wyszukiwarce. Z renomowanym nazwiskiem i rozpoznawalnym w realnym świecie finansów i szeroko pojętego biznesu. Pijarowo zatem bardzo dobry ruch. Podobnie jak pijarowo bardzo dobrym ruchem było włączenie się w akcję ratowniczą Błaszczykowskiego.
Na poziomie operacyjnym jest to ciężki do rozgryzienia ruch bo komunikat WK nie jest nader szczegółowy. Jednakże obycie tej osoby w świecie realnie konkurujących firm na rynku daje podstawy do pozytywnego myślenia. Co może wnieść - przede wszystkim analitykę przyczynowo - skutkową różnych biznesowych działań dla krótkiego, średniego i długiego terminu. Czy z tego skorzysta JK to już nikt nie wie. Jest duża szansa na to, że PM szybciej ogarnie, że większe szanse na awans do Ekstraklasy będzie miała drużyna wybieganych, rosłych drwali niż chimerycznych obcokrajowców o dobrej technice użytkowej ale mających 1,6 m wzrostu.
|