Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8382
Stary 07.07.2025, 08:48
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Lepszy Moore z 5% niz atencjusz Lanoszka czy Kuba "schowal sie pod kamien" z 15%.
Mnie ciekawi po co on tu w ogole przyszedl. Wisla to nie Liverpool ani nawet Wrexham z Reynoldsem u sterow, ale zycze powodzenia. Najlepiej niech znajdzie powaznego inwestora z powazna kasa ktory kopnie w dupe i pogoni Krolewskiego. Zycze mu tego i nam z calego serca.
Dwa ostatnie zdania to jedyna nadzieja, inaczej będzie cyrk jak dotąd.
Jeśli gość zapłacił za te 5% to pewnie będzie chciał je odebrać z zyskiem, a więc może coś się zadzieje.
Jeśli dostał je za przyszłe doradztwo no to wygląda gorzej.
Jak zwykle-pożyjemy-zobaczymy.
Odpowiedz cytując