Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8380
Stary 07.07.2025, 08:25
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Glupie to jest oczekiwanie, ze typ ktory byl w normalnych klubach z nieporownywalna do Wisly marka, pieniedzmi, baza kibicowska, infrastruktura przyjdzie tutaj i cokolwiek zdziala.

Byli juz u nas skauci Liverpoolu, Arsenalu, trenerzy od rzutow z autu itp i zdzialali co zdzialali (jeden nawet kase na lewo wyciagal)
Chłopie, porównujesz jakichś pionków typu skaut Arsenalu na Polskę (jak myślisz, ilu takich szperaczy mają) z CEO największych firm IT i prezesem Juventusu?



Różnica jest taka jak między "piłkarz który podawał bidon w młodzieżówce Mbappe w orbicie zainteresowania Korony Kielce" a "Cristiano Ronaldo w Puszczy Niepołomice". Jedno to smutne naciąganie rzeczywistości bo nasz futbol w świecie po prostu nie istnieje, drugie nie miało prawa się wydarzyć.

I oczywiście, od razu pojawią się mózgi twierdzące że Cristiano już dawno jest poza topem. Tak jakby ktokolwiek o tym nie wiedział...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując