Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8372
Stary 07.07.2025, 07:25
Stelio napisał(a):Wyświetl post
No to gdzie mogę znaleźć info od kogo i za ile te akcje nabył? Bo w komunikacie klubu ani słowa o tym nie ma.
No i? To za ile kupił może wypłynie, albo i nie.

Ale to co najważniejsze, to jego kontakty, doświadczenie i nazwisko. Dojście do ludzi z innych realiów finansowych.

Po raz pierwszy chyba w historii Polskiej piłki pojawia się inwestor co do którego nikt nie zadaje pytań kim on k... jest i skąd ma pieniądze, a do tego ma jeszcze realne doświadczenie w sporcie na poziomie dla nas nieosiągalnym.

Czyli odwrotność Królewskiego.

Jedyne zasadne pytanie to po co mu to.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując