Stelio napisał(a):

|
No to gdzie mogę znaleźć info od kogo i za ile te akcje nabył? Bo w komunikacie klubu ani słowa o tym nie ma.
|
No i? To za ile kupił może wypłynie, albo i nie.
Ale to co najważniejsze, to jego kontakty, doświadczenie i nazwisko. Dojście do ludzi z innych realiów finansowych.
Po raz pierwszy chyba w historii Polskiej piłki pojawia się inwestor co do którego nikt nie zadaje pytań kim on k... jest i skąd ma pieniądze, a do tego ma jeszcze realne doświadczenie w sporcie na poziomie dla nas nieosiągalnym.
Czyli odwrotność Królewskiego.
Jedyne zasadne pytanie to po co mu to.