Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8370
Stary 07.07.2025, 07:13
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Czyli możliwy jest scenariusz w którym Peter Moore dostaje niejako w 'prezencie' 5% udziałów zaskronca i dodatkowo obejmuje w klubie funkcje doradczą?

Przecież to nic więcej jak ruch PRowy i jakas wątłą obiecanka, ze może jego nazwisko w klubie pozwoli sprowadzić szejka XD

Czyli dalej nic nie wiemy. Również dobrze za rok PM może sie zawinąć w ....u bo mu sie znudzi XD

Jak w ogóle to doradztwo bedzie wyglądać? Będzie zadupcac na spotkania biznesowe w imieniu WK czy może po prostu raz na tydzień sie zdzwoni na timsach z Krolewskim XD?

Kapiszon nie z tej ziemii, naprawdę.
To nie jest kapiszon, po prostu jesteś głupi, że nawet w oczywistych kwestiach będziesz się trzymał linii nawalania w Królewskiego.

Na pewno Moore dostał 5% akcji "w prezencie" Zwłaszcza że mówimy tu o kwotach które - przy jego poprzednich pensjach - mieszczą się w kategorii "drobne wydatki".

Jprdl.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.07.2025 o godz. 07:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując