Stelio napisał(a):

Czyli możliwy jest scenariusz w którym Peter Moore dostaje niejako w 'prezencie' 5% udziałów zaskronca i dodatkowo obejmuje w klubie funkcje doradczą?
Przecież to nic więcej jak ruch PRowy i jakas wątłą obiecanka, ze może jego nazwisko w klubie pozwoli sprowadzić szejka XD
Czyli dalej nic nie wiemy. Również dobrze za rok PM może sie zawinąć w ....u bo mu sie znudzi XD
Jak w ogóle to doradztwo bedzie wyglądać? Będzie zadupcac na spotkania biznesowe w imieniu WK czy może po prostu raz na tydzień sie zdzwoni na timsach z Krolewskim XD?
Kapiszon nie z tej ziemii, naprawdę.
|
To nie jest kapiszon, po prostu jesteś głupi, że nawet w oczywistych kwestiach będziesz się trzymał linii nawalania w Królewskiego.
Na pewno Moore dostał 5% akcji "w prezencie"

Zwłaszcza że mówimy tu o kwotach które - przy jego poprzednich pensjach - mieszczą się w kategorii "drobne wydatki".
Jprdl.