Skawa Wadowice napisał(a):

|
tu nie chodzi o to, że Dude można sprzedać. Tu chodzi o to, że i tak za niego trzeba bedzie sprowadzić kogoś. Sezon pokazał, że srodek pola mielismy szklany. A Igbekeme nie ma juz.
|
Duda nie nadaje się do środka pola. A sprowadzimy za niego - tak jak na inne pozycje - kogoś za 0 euro, 0 złotych.
Nie sądzę żeby akurat to było problemem.