Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24510
Stary 07.07.2025, 07:08
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
tu nie chodzi o to, że Dude można sprzedać. Tu chodzi o to, że i tak za niego trzeba bedzie sprowadzić kogoś. Sezon pokazał, że srodek pola mielismy szklany. A Igbekeme nie ma juz.
Duda nie nadaje się do środka pola. A sprowadzimy za niego - tak jak na inne pozycje - kogoś za 0 euro, 0 złotych.
Nie sądzę żeby akurat to było problemem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując