CMSNero napisał(a):

|
Weż juz wypierdalaj amebo, masz problem z JK to se to prywatnie załatw...jprd
|
Generalnie, to większość z nas ma problem z JK... Wszystkim każesz wypi@#$?
A tak w ogóle to sugeruje wprowadzenie moratorium na krytykę zaskrońca na forum. Nie daj Bóg PM tutaj zajrzy i się jeszcze rozmyśli
