Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8363
Stary 06.07.2025, 23:26
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że jest bal Za rok pieniądze nie będą dla Wisły problemem jak napisał klasyk robiący teraz za nioficjalnego rzecznika.

To ja sobie nieśmiało pozwolę zapytać bo jakoś nigdzie nie znalazłem kwoty. Ile jest kasy z tej sprzedaży 5%? Na ile ta transakcja wycenia Wiełkę? Bo jeśli jest tak dobrze to nowy inwestor pewnie wszedł na grubo legitymizując swoją wiarę w projekt poważną gotówką, prawda? Ktoś, coś?
Weż juz wypierdalaj amebo, masz problem z JK to se to prywatnie załatw...jprd
Odpowiedz cytując