Widzę, że jest bal

Za rok pieniądze nie będą dla Wisły problemem jak napisał klasyk robiący teraz za nioficjalnego rzecznika.
To ja sobie nieśmiało pozwolę zapytać bo jakoś nigdzie nie znalazłem kwoty. Ile jest kasy z tej sprzedaży 5%? Na ile ta transakcja wycenia Wiełkę? Bo jeśli jest tak dobrze to nowy inwestor pewnie wszedł na grubo legitymizując swoją wiarę w projekt poważną gotówką, prawda? Ktoś, coś?