Patryko napisał(a):

Dwa miliony złotych? Chyba w snach.
Sprzedawać, Panie, zanim się rozmyślą!
Myślę że dają maks 200 tys. co i tak jest niezłą ofertą za kurdupla bez liczb w pierwszej lidze. Bądźmy realistami.
Mamy gigantyczne długi, za milion złotych można 2/3 zaległości za stadion spłacić.
Chyba że ktoś naprawdę wierzy że w tym sezonie to Duda już na pewno odpali i sprzedamy go za miliony.