Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24508
Stary 06.07.2025, 22:25
Patryko napisał(a):Wyświetl post
https://www.goal.pl/1-liga/wiemy-ile...kow-nasz-news/

Niby dają okrągłą bańkę za Dudę. Myślę, że można wycisnąć nieco więcej (400-500k euro).
Dwa miliony złotych? Chyba w snach.
Sprzedawać, Panie, zanim się rozmyślą!

Myślę że dają maks 200 tys. co i tak jest niezłą ofertą za kurdupla bez liczb w pierwszej lidze. Bądźmy realistami.
Mamy gigantyczne długi, za milion złotych można 2/3 zaległości za stadion spłacić.

Chyba że ktoś naprawdę wierzy że w tym sezonie to Duda już na pewno odpali i sprzedamy go za miliony.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.07.2025 o godz. 22:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując