|
Kupili już Kowalczyka za 1 mln Euro. Sprzedali Repke za 700 tys. Wątpię, żeby chcieli dać za Dudę więcej niż połowe z tego co dostali za robiącego konkretne liczby Repke. Duda jest wart dla nas więcej w tym momencie niż ktokolwiek by chciał za niego zapłacić.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|