Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 06.07.2025, 08:36
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post

Cóż emjot, bez sensu prosisz o coś, skoro nie masz zamiaru dyskutować.
to co napisałeś jest bajką z mchu i paproci, która osiąga swój szczyt w momencie gdy piszesz o Kuziemkach i Baniowskich
(że o Dudzie nie wspomnę)

powtórzę się
nie mamy def poma przy ustatwieniu 4-2-3-1 bo Duda nim nie jest i patrząc na jego walory fizyczne nie nadaje się do I ligowej rąbanki na tej pozycji
na skrzydłach mamy dramę - rozpatrywanie Kuziemki i Baniowskiego jako kogoś kto jest gotowy na ligową młóckę (nawet jako rezerwowi) jest śmieszne

tyle w temacie
ps. o lewej obronie nawet nie ma co pisać
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując