grogoriogreg napisał(a):

Cóż emjot, bez sensu prosisz o coś, skoro nie masz zamiaru dyskutować.
|
to co napisałeś jest bajką z mchu i paproci, która osiąga swój szczyt w momencie gdy piszesz o Kuziemkach i Baniowskich
(że o Dudzie nie wspomnę)
powtórzę się
nie mamy def poma przy ustatwieniu 4-2-3-1 bo Duda nim nie jest i patrząc na jego walory fizyczne nie nadaje się do I ligowej rąbanki na tej pozycji
na skrzydłach mamy dramę - rozpatrywanie Kuziemki i Baniowskiego jako kogoś kto jest gotowy na ligową młóckę (nawet jako rezerwowi) jest śmieszne
tyle w temacie
ps. o lewej obronie nawet nie ma co pisać