sevenheaven napisał(a):

|
Ściągamy zawodnika po cięzkiej kontuzji, jakiegoś ogórka, który spadł z ligi albańskiej... facet zdobył 5 bramek z czego trzy z karnych.. podpowiem tylko, że nasz Bregu zdobył w zeszłym sezonie 10 goli.. co oni odpier*** to już lepiej było paralityka Kissa zatrzymać
|
Przecież pisałem że niepotrzebnie pozbywaliśmy się Kissa i Alfaro, przynajmniej kolana mają bez luzów.
A kogo myśleliście że ściągniemy?
Większość tutaj ma odklejone oczekiwania. Bregu zły, Kiss zły, Alfaro zły - to będzie inny no-name, bez liczb ale za to z zoperowanymi więzadłami. A jak wiemy - u nas tacy kolesie wręcz prosperują.
BTW - bierzemy drugiego piłkarza który spuścił swój klub z ligi. Czyżby AI czuła pismo nosem?