Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97183
Stary 04.07.2025, 11:02
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Ściągamy zawodnika po cięzkiej kontuzji, jakiegoś ogórka, który spadł z ligi albańskiej... facet zdobył 5 bramek z czego trzy z karnych.. podpowiem tylko, że nasz Bregu zdobył w zeszłym sezonie 10 goli.. co oni odpier*** to już lepiej było paralityka Kissa zatrzymać


Przecież pisałem że niepotrzebnie pozbywaliśmy się Kissa i Alfaro, przynajmniej kolana mają bez luzów.
A kogo myśleliście że ściągniemy?

Większość tutaj ma odklejone oczekiwania. Bregu zły, Kiss zły, Alfaro zły - to będzie inny no-name, bez liczb ale za to z zoperowanymi więzadłami. A jak wiemy - u nas tacy kolesie wręcz prosperują.

BTW - bierzemy drugiego piłkarza który spuścił swój klub z ligi. Czyżby AI czuła pismo nosem?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.07.2025 o godz. 11:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując