sevenheaven napisał(a):

|
Ściągamy zawodnika po cięzkiej kontuzji, jakiegoś ogórka, który spadł z ligi albańskiej... facet zdobył 5 bramek z czego trzy z karnych.. podpowiem tylko, że nasz Bregu zdobył w zeszłym sezonie 10 goli.. co oni odpier*** to już lepiej było paralityka Kissa zatrzymać
|
Z jednej strony domagamy sie transferow z AI.
Po tym jak gosc zerwal ACL zagral dwa pełne sezony, więc nie brzmi to juz tak źle.
Jak zawsze jednak, pożyjemy zobaczymy. Wyglada ciekawie.