Karherop napisał(a):

+ Fakt ze pewnie Zaluska chce miec w procesie treningowym jednego doswiadczonego bramkarza, a tego akurat Cziczkanowi zabrać nie można.
Jesli ma trafic do nas Albanczyk to bedziemy miec obecnie 2 graczy spoza UE w drużynie (przy max 2 jednocześnie na boisku). Poki co dramatu nie ma.
|
Igbekeme byłby trzecim, Poletanović czwartym?
P.S. Ten albańczyk więzadła zerwał dwa lata temu. Na kompilacji wygląda jak gorszy Kiss.