Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97171
Stary 03.07.2025, 15:16
Karherop napisał(a):Wyświetl post
+ Fakt ze pewnie Zaluska chce miec w procesie treningowym jednego doswiadczonego bramkarza, a tego akurat Cziczkanowi zabrać nie można.

Jesli ma trafic do nas Albanczyk to bedziemy miec obecnie 2 graczy spoza UE w drużynie (przy max 2 jednocześnie na boisku). Poki co dramatu nie ma.
Igbekeme byłby trzecim, Poletanović czwartym?

P.S. Ten albańczyk więzadła zerwał dwa lata temu. Na kompilacji wygląda jak gorszy Kiss.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.07.2025 o godz. 15:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując