Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8343
Stary 03.07.2025, 14:11
Ale wtedy była mowa o przejęciu czyli pakiecie większościowym a teraz z góry powiedziano o pakiecie mniejszościowym. Nic innego jak sponsoring + pompowanie balonika przed starterm rundy i temat zastępczy dla nieudolności w codziennym funkcjonowaniu
Odpowiedz cytując