Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97169
Stary 03.07.2025, 13:39
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Za to zabiera miejsce dla gracza spoza UE.
Tylko jeśli musiałby grać. Ja to rozumiem tak że zgodził się na śmieszne zarobki i de facto grę w rezerwach.
Inaczej jest to kretyńska decyzja, bo chłop zaliczył dramatyczny zjazd.

@grogoriogreg - lepszy Kiss dający 6 punktów w kanadyjce z ławki niż Duda i Sukiennicki razem wzięci. Zwłaszcza że na raz może grać tylko jeden z tej dwójki.

Dlatego ściąganie hurtem młodego szrotu to palenie pieniędzmi w piecu, bo na koniec nie gra żaden z tych asów (ew. w rezerwach).
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.07.2025 o godz. 13:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując