swiety37 napisał(a):

|
Za to zabiera miejsce dla gracza spoza UE.
|
Tylko jeśli musiałby grać. Ja to rozumiem tak że zgodził się na śmieszne zarobki i de facto grę w rezerwach.
Inaczej jest to kretyńska decyzja, bo chłop zaliczył dramatyczny zjazd.
@grogoriogreg - lepszy Kiss dający 6 punktów w kanadyjce z ławki niż Duda i Sukiennicki razem wzięci. Zwłaszcza że na raz może grać tylko jeden z tej dwójki.
Dlatego ściąganie hurtem młodego szrotu to palenie pieniędzmi w piecu, bo na koniec nie gra żaden z tych asów (ew. w rezerwach).