emjot napisał(a):

Karcz twierdzi, że Czykczan zostaje
ja się tylko pytam po co?
|
Tani w utrzymaniu, spełnia wymagania dotyczące drugiego/trzeciego bramkarza, akceptuje swoją rolę w zespole, jest na miejscu, nie trzeba się wysilać z szukaniem kogoś za niego.