Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8330
Stary 03.07.2025, 10:01
Jak nie chodzi o przejęcie pakietu większościowego to są to tylko kolejne pieniądze do przepalenia.
Kolejny rok zabawy w I lidze zapewniony.
Można się rozejść.
Odpowiedz cytując