Chciałem tylko przypomnieć, ze Urfer byl 'sprawdzonym poważnym podmiotem', a przed Vanna Ly ludzie pisali ze Wisłę bierze City Group XDDDD
Okaże sie, ze to bedzie jakiś redbul bez jednego l na końcu i z mocarstwowych planów będą tylko obrazki boisk treningowych i smierc nad Atlantykiem
