Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97163
Stary 02.07.2025, 23:10
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post

Różnimy się w tym, że ja wierzę w to, że znajdzie się jakiś młody piłkarz ograny na poziomie 2. ligi, który będzie w stanie przebić się u nas do składu, nawet pomimo tylu dotychczasowych niepowodzeń. Kluby z Ekstraklasy nie wyłapią wszystkich utalentowanych piłkarzy, bo albo mają własne, dobre akademie i stawiają na wychowanków, albo również mają określony budżet, czy zapotrzebowania/braki kadrowe.
Nawet jeśli kiedyś, to nie jest najlepszy moment. Chcemy awansować, a nie czekać na rozwój młodego piłkarza. Po wywalczeniu ekstraklasy i zbudowaniu szkieletu drużyny możemy wrócić do ostrożnego wprowadzania młodych zawodników, byle z głową. Obecnie wolałbym, żebyśmy skupili się na zbudowaniu przyzwoitej, dobrze zbalansowanej podstawowej 11, jak pisze Wolfy, bez takich słabych punktów jak teraz.
Odpowiedz cytując