Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97158
Stary 02.07.2025, 20:42
@wolfy

nie dostałem odpowiedzi na pytanie, co należy zrobić, tylko czego nie należy robić

skoro: "trzeba być debilem żeby liczyć że przy braku skautingu i pionu sportowego uda się uzupełnić skład szrotem przesianym przez kluby zagraniczne i Ekstraklasy"

to kim trzeba być, by liczyć, no właśnie, na co? Na wychowanków? Na zagraniczny szrot odsiany przez kluby zagraniczne?

Możesz sobie co każdy mecz krytykować Dudę czy Sukiennickiego i innych przeciętniaków z naszej drużyny, bo to jest bardzo łatwe i wygodne. Wszak jesteśmy zbieraniną piłkarskich miernot z nielicznymi wyjątkami. To się raczej w przyszłym sezonie nie zmieni. Ale nie potrafisz wskazać alternatywnej ścieżki budowy kadry w naszych realiach finansowych.
Odpowiedz cytując