|
Widze, ze podpisalismy kolejnego zawdnika a do ligi dwa i pol tygodnia. Do tej pory przyszlo pieciu zawodnikow wliczajac powrot Krzyzana.
No musze powiedziec, ze nie spodziewalem sie, ze przed liga mozemy miec jako tako zlozony sklad. Do startu pewnie jeszcze ktos dojdzie. Co do jakosci nie bede sie wypowiadal bo trudno cokolwiek powiedziec ale jest dwoch z najwyzszej ligi w Holandii, jest jeden z najlepszych pomocnikow w lidze, rokujacy mlodziezowiec i Krzyzanowski, ktory chyba poziomu w Primawerze nie zanizal.
Na pewno jest to jakas pozytywna zmiana w stosunku do zeszlego sezonu kiedy sklad budowalismy w trakcie sezonu. Rokuje to jakies nadzieje na to, ze po 8 kolejkach nie bedziemy w strefie spadkowej.
|