|
Jesli mówimy o poslkim młodzieżowy "szrocie" jak Starzyński itd
To dyskusja pozbawiona "kosztów" nie ma sensu. Jeśli przykładowo taki Kiss zarabiał tyle co 4-5 młodzieżowców - a jest to bardzo prawdopodobne - to wypisywanie liczby młodzieżowców nie ma sensu.
Ich ilość nie oznacza aż tak wielkich kosztów dla klubu. Bez takich informacji dyskusja jest jałowa - ile bierze stranieros, polski ograny kopacz jak Biedrzycki a ile np. Kutwa czy Duda. Jestem ciekaw.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|