Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97144
Stary 02.07.2025, 12:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pomijając oczywistą bzdurę o Staszaku vs. Igbekeme, to:
a) nie mamy pieniędzy
b) ciągną się za nami skutki radosnego ściągania młodego szrotu (a Starzyński, Dziedzic, Olejarka, Sukiennicki, Duda, Staszak itp. nie grają za darmo, tylko realnie obciążają budżet płacowy) i dawania kontraktów piłkarzom wiecznie kontuzjowanym (Łasicki znowu wypadł BTW)
c) musimy załatać (nie bajajmy o wzmocnieniach) jako absolutne minimum trzy pozycje: LO, DP, LS
d) nawet wtedy nie będziemy mieli ławki rezerwowych.

Zaskoczenie że odchodzą najdrożsi i najlepsi piłkarze jest... Dziwne.

Tak, Igbekeme dawał radę - dlatego go tu już nie ma.
Tak, następca będzie pewnie pewnie sporo gorszy (o ile w ogóle będzie, bo na papierze sa przecież Staszak, Sukiennicki, Dziedzic).
Tak, raczej to wszystko sportowo się nie spina.

Ale nadal - nie rozumiem zaskoczenia i oburzenia. Poniekąd jest to Wisła o którą wielu tutaj walczyło.
Ja mogę to słabo widzieć ale że Karherop i FraMat narzekają - nie rozumiem. Przecież będą minuty dla bąbelków?
nie jestem zaskoczony
ani oburzony

bawi mnie tylko pudrowanie trupa jakie uskutecznia prezes
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując