Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97138
Stary 02.07.2025, 09:24
emjot napisał(a):Wyświetl post
ja się zgadzam nawet bardzo
ale jak czytam w następnym słowie listu do wiernych jarosławacozbawiawisłę "Szukamy na, lewą obronę, skrzydła, może do środka, choć Staszak wygląda dobrze" to zaczynam wątpić w zdrowie psychiczne tego pana

bo oczyma wyobraźni widzę ten mocarny środek Duda-Staszak (Dziedzic) -Carbo
i skrzydła Kuziemka Baniowski

i nie wiem czy się śmiać czy wręcz przeciwnie
Niestety nie ogladalem dotychczasowych sparingow ani tym bardziej treningow wiec nie wiem jak wyglada Staszak. Moze faktycznie pokazuje potencjal.
Jesli popatrzec na statystyki Staszaka na SofaScore to jakos mega wielce nie odbiega od Igbekeme choc oczywiscie zdaje sobie sprawe, ze to tylko druga liga i ze statystyki niekoniecznie musza odzwierciedlac ogolne wrazenie.
Odpowiedz cytując