Karherop napisał(a):

Brzmialo to akurat tak jakby nie zamykał tez przed Messim.
U nas nie będzie mial pewnego miejsca w skladzie wiec i tak nie będzie tematu jego angażu.
|
Natomiast po potencjalnym transferze do kolejnej, ekstraklasowej drużyny będzie mieć pewny plac na bank.
Nawet u nas - powiedzmy, że dostałby czystą kartę razem z Rodado i Zwolińskim. Jakie byłyby realne szanse na jego grę po sezonie straconym na ławce w Górniku?
No chyba, że jego celem jest w tym momencie kontrakcik na poziomie tych 15k euro i ciepła ławeczka w jakimś Zagłębiu Lubin, byle przebujać jakoś następne 6-8 sezonów.