Jesli ktos tu ma z czyms problemy to zdecydowanie ty. To ty nie znajac faktow, odmawiasz komus prawa do ich przedstawiania. Nie wiedzac z kim rozmawial i skad ma informacje

Bo one nie sa zgodne z twoim wyobrazeniem rzeczywistosci (albo raczej tego jak pinokio rzeczywistosc ci przedstawil) i basta
Ale pograzaj sie dalej
