|
Oczekiwania a i realia co do Staszaka powinny byc na podobnym poziomie jak Gogoła czy Sukiennickiego gdy do nas trafili. Cos tam potrafi, ale bedac nieogranym na tym poziomie liga go szybko zweryfikuje.
Nasz środek poza Carbo jest za mlody na tą ligę. Słowa JK są wyłącznie życzeniowe.
|