As napisał(a):

|
Królewski w wywiadzie dla kanału goal.pl powiedział w dyplomatycznych słowach, że Baena i Igbekeme byli zbyt chujowi w stosunku do pieniędzy których oczekiwali.
|
ja się zgadzam nawet bardzo
ale jak czytam w następnym słowie listu do wiernych jarosławacozbawiawisłę "Szukamy na, lewą obronę, skrzydła, może do środka,
choć Staszak wygląda dobrze" to zaczynam wątpić w zdrowie psychiczne tego pana
bo oczyma wyobraźni widzę ten mocarny środek Duda-Staszak (Dziedzic) -Carbo
i skrzydła Kuziemka Baniowski
i nie wiem czy się śmiać czy wręcz przeciwnie