serek.c2 napisał(a):

|
Kolego drogi, ja bym Ci bardzo chętnie na pytania odpowiedział, jednak ani mnie ani żadnego innego przedstawiciela Socios przy rozmowach JK z WK nie było. Pisałem już zresztą tutaj w temacie, że szczegółów rozmów nie znam, a ja się w tworzenie bajek nie bawię, wybacz. Mam Ci powtarzać to co i tak już pewnie przeczytałeś w mediach? Królewski nie raz mówił przecież o tym, co Cię interesuje (że rozmowy były/są, że niczego nie blokuje itd.). Na teraz pewne jest jedno - WK nie zaprzeczył słowom JK, a chyba tylko jakieś oświadczenie WK by Was usatysfakcjonowało.
|
Skoro nie uczestniczyłeś w rozmowach to na jakiej podstawie twierdzisz, że krolewski nie stawiał warunków, co do swojej obecności w zarządzie czy wysokości udziałów?
Bo on ci tak powiedzial?
Skoro tak często jesteś w kontakcie z Pinokiem i omawiacie przebieg rozmow to zapytaj co z umorzeniami pożyczek.
Przypomnę, że Wisła placi już milion złotych z tytułu odsetek od tych pożyczek. A może to o te odsetki chodzi? Hmmm