|
KOMUNIKAT KLUBU
Oto nastał nam piękny, choć nie słoneczny (hehe) dzień 1 lipca .
Dlatego informujemy Was drodzy sympatycy klubu, że piękny dzień nastał.
Piękność tego dnia podkreśla fakt, iż nie doszło do wrogiego przejęcia naszego i waszego klubu.
Pięknie więc ogłaszamy nowe otwarcie.
To oznacza radosną wiadomość, że dalej pełnię władzy będzie dzierżyć nasz ukochany Prezesek.
Aby uszanować to nowe otwarcie oraz w celu wyeliminowania wszelkich niejasności chcemy ustalić zasady oceniania Prezeska:
1. Prezesek ma prawo wygłaszać dowolne stwierdzenia, zapewnienia czy też , jak wy to mówicie kocopoły
2. Natomiast Wy nie macie prawa rozliczać go z tego co powiedział, szczególnie wtedy kiedy oczywista jest rozbieżność między słowem a czynem, wytykać braku logiki, czepiać się treści tłitów czy mijania się z prawdą.
3. Zakazuje się też jakiejkolwiek krytyki, szczególnie wtedy jeśli jest ona uzasadniona.
Ale nowe otwarcie to też nowe cele.
Doszły do nas słowa Waszej krytyki, iż kiśniemy w pierwszej lidze.
Dlatego też chcemy to zmienić i zapowiadamy zasadniczą zmianę- spróbujemy powalczyć o ligę drugą.
Na koniec jedna podstawowa zasada- pamiętajcie, że jeśli coś nam nie wychodzi to tylko dlatego, że jest to wina WK
AUUUU
URA, URA, URA.
ŁUBU DUBU
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|