crux.a napisał(a):

|
Oczywiście, że sprzedamy Dudę. Feddek go kupi.
|
Aż tyle teraz płacą w TVP w stanie likwidacji?
Patryko napisał(a):

Skucha w jego krótkiej charakterystyce mówi, że w miarę solidny, z dobrymi warunkami fizycznymi, ale niestety mało dynamiczny i słaby w grze w powietrzu :/
Wyjdzie w praniu, mam nadzieję, że gorszy od Biedrzyckiego nie będzie.
|
Trzeba też brać poprawkę na pierwszą ligę, to inny poziom niż Eredivisie. Zobaczymy jak tu się wpasuje.
To będzie prawdziwy wyczyn jak okaże się gorszy od Biedrzyckiego.