Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24489
Stary 01.07.2025, 17:46
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że sprzedamy Dudę. Feddek go kupi.
Aż tyle teraz płacą w TVP w stanie likwidacji?

Patryko napisał(a):Wyświetl post
Skucha w jego krótkiej charakterystyce mówi, że w miarę solidny, z dobrymi warunkami fizycznymi, ale niestety mało dynamiczny i słaby w grze w powietrzu :/

Wyjdzie w praniu, mam nadzieję, że gorszy od Biedrzyckiego nie będzie.
Trzeba też brać poprawkę na pierwszą ligę, to inny poziom niż Eredivisie. Zobaczymy jak tu się wpasuje.
To będzie prawdziwy wyczyn jak okaże się gorszy od Biedrzyckiego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.07.2025 o godz. 17:52.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując