Ogryzek napisał(a):

Po co te szyderstwa. Nigdy nie był takim talentem. Ma zalety, ma wady (słabe warunki fizyczne i siła) - ale kpienie z niego?
A już wiem po co... żeby usprawiedliwiać sporą część darmowego szrotu która błyśnie od czasu do czasu na jego tle... tak to ma sens.
|
Do wad dolicz jeszcze dwa drewniane kołki zamiast stóp i głupie straty.
Zalet ma bardzo mało, wady dyskwalifikują go do bycia liczącym się piłkarzem pierwszoligowym, a nasi chcieli jeszcze na nim zarobić...
IncognitoTSW napisał(a):

Staszak
A Duda to talent na miarę dekady.
|
Pewnie masz rację. Szkoda czasu na zapamiętywanie nazwisk tych "talentów".