Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24480
Stary 01.07.2025, 12:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Po co te szyderstwa. Nigdy nie był takim talentem. Ma zalety, ma wady (słabe warunki fizyczne i siła) - ale kpienie z niego?

A już wiem po co... żeby usprawiedliwiać sporą część darmowego szrotu która błyśnie od czasu do czasu na jego tle... tak to ma sens.
Do wad dolicz jeszcze dwa drewniane kołki zamiast stóp i głupie straty.

Zalet ma bardzo mało, wady dyskwalifikują go do bycia liczącym się piłkarzem pierwszoligowym, a nasi chcieli jeszcze na nim zarobić...

IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Staszak

A Duda to talent na miarę dekady.
Pewnie masz rację. Szkoda czasu na zapamiętywanie nazwisk tych "talentów".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.07.2025 o godz. 12:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując