IncognitoTSW napisał(a):

Staszak
A Duda to talent na miarę dekady.
|
Po co te szyderstwa. Nigdy nie był takim talentem. Ma zalety, ma wady (słabe warunki fizyczne i siła) - ale kpienie z niego?
A już wiem po co... żeby usprawiedliwiać sporą część darmowego szrotu która błyśnie od czasu do czasu na jego tle... tak to ma sens.